KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13207253

nr 1320 7253

Arvid Karlsson

(1907-1964), Sverige

Oljemålning, Studie. Signerad. Olja på duk, 74x58cm

Arvid Karlsson, svensk bildkonstnär född 1907, död 1964.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 20 april 2020
kl 20:09:09

Arvid Karlsson

Läs mer om Arvid Karlsson